tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Stepnica –  laweta w Stepnicy – Holuje.pl

Porządna pomoc drogowa na obszarze Stepnicy i nie tylko. Zapewniamy sprawny dojazd do klienta!

Udzielamy wsparcia 24/7 – zadzwoń!

tlo

Sprawnie wyjeżdżamy do zleceń! Holowanie i pomoc drogowa Stepnica. Wybierz nas!

Jeśli szukasz specjalistycznych usług z zakresu holowania to trafiłeś idealnie. Nasza firma zajmuje się skutecznym wykonywaniem takich zadań. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami transportowymi oraz innymi podmiotami korzystającymi z samochodów osobowych w Stepnicy i regionie.

Profesjonalna pomoc drogowa Stepnica – bezproblemowe wsparcie całodobowe!

Oferujemy profesjonalną pomoc obejmującą holowanie, różne naprawy w terenie, dowóz paliwa, itp. Perfekcyjne umiejętności i specjalistyczna wiedza naszych pracowników to atuty idące w parze z nowoczesnym wyposażeniem. To sprawia, że wszystkie zadania z zakresu pomocy drogowej wykonujemy w sposób skuteczny i zgodny z wymogami klientów.

Co warto wiedzieć o naszych usługach?

Przede wszystkim niezbędny jest kontakt telefoniczny pod naszym numerem alarmowym. W czasie zgłaszania problemu prosimy o jego opisanie wraz z podaniem lokalizacji. W zależności od zdarzenia, organizujemy sprzęt, części i dojeżdżamy sprawnie na miejsce w celu naprawy pojazdu na trasie albo jego odholowania do klienta lub warsztatu.

holuje.pl

Zapraszamy do sięgnięcia po naszą ofertę

W czasie wieloletniej działalności nasza pozycja na rynku stale rosła. Potwierdzeniem doskonałej jakości usług są rzesze zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Obsługujemy klientów ze Stepnicy, całego województwa zachodniopomorskiego, ale działamy również w innych regionach Polski i Europy.

pomoc w wymianie koła na drodze

Skuteczna wymiana kół i opon

Nasza oferta obejmuje skuteczne, szeroko pojęte działania związane z wymianą ogumienia na trasie. Niezależnie od typu awarii lub problemu, zapewniamy sprawną i skuteczną pomoc.

Czas realizacji usługi jest krótki. W połączeniu ze sprawnym dojazdem oznacza to, że szybko doczekasz się pomocy i ruszysz w dalszą drogę.

 

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Transport z dróg szybkiego ruchu

Zapewniamy fachowe holowanie nie tylko ze standardowych tras, ale również z dróg szybkiego ruchu. Posiadamy odpowiednie licencje w tym zakresie.

Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy korzystający z nowoczesnych holowników stacjonujących w pobliżu autostrad i dróg ekspresowych. Oznacza to sprawny dojazd do klienta i bezproblemową realizację usługi. 

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Sprawny dowóz paliwa

Oferujemy też dowóz paliwa, w przypadku jego braku, w miejsce wyznaczone przez klienta.

Zapewniamy sprawną, szybką i fachową reakcję na zgłoszenia klientów. Posiadamy kanistry, za sprawą których dowieziemy paliwo w ilości umożliwiającej dalszą jazdę lub dojazd do pobliskiej stacji paliw.

5/5 - (1 vote)