tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Police –  laweta w Policach Holuje.pl

Sprawna i fachowa pomoc drogowa na obszarze Polic i okolic. Zwykle dojeżdżamy w 15minut!

Zapraszamy całodobowo do kontaktu

tlo

Wyjeżdżamy w krótkim czasie! Zadzwoń i zleć nam zadanie! Pomoc drogowa Police

Profesjonalna pomoc drogowa w Policach i okolicznych miejscowościach

Zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się kompleksową pomocą drogową, szczególnie pod kątem pojazdów osobowych. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy ugruntowaną pozycję w branży wsparcia na drodze i holowania.

Dlaczego nasza firma jest godna uwagi?

Zleceniodawca, który wybierze naszą firmę, może liczyć się z różnymi istotnymi korzyściami. W głównej mierze potrafimy pomóc w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach na trasie. Potrafimy udzielić pomocy przy typowych oraz bardziej skomplikowanych kłopotach. Warto więc poznać nasze kluczowe atuty.

Wysokie kwalifikacje fachowców

Prowadzona przez nas firma zatrudnia specjalistów mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz szerokim doświadczeniem zawodowym. Są to kluczowe atuty, które stale poszerzamy w ramach szkoleń. To sprawia, że nasi pracownicy posiadają wiedzę i umiejętności w zakresie likwidacji wielu typów awarii, a także znają się na bezpiecznym i sprawnym transporcie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych i wielu innych.

Nowoczesne zaplecze techniczne

Zwracamy również szczególną uwagę na wysokiej jakości wyposażenie. Dysponujemy samochodami holowniczymi przystosowanymi do transportu różnych pojazdów. Dodatkowo używamy sprzętu do diagnostyki i naprawy standardowych, jak również trudniejszych awarii w terenie, bez potrzeby holowania.

Sprawne i fachowe holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Police

Naszą zaletą jest wykonywanie wszystkich zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Można więc do nas dzwonić późno w nocy, a także w święta, weekendy i dni wolne od pracy. Zawsze dojeżdżamy sprawnie do wszystkich zgłoszeń.

holuje.pl

W ofercie naszej firmy dostępne są poniższe usługi:

• holowanie i transport pojazdów osobowych,
• holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn czy też ładunków,
• dostarczanie paliwa,
• naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
• zróżnicowane naprawy na miejscu awarii,
• otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
• awaryjne uruchamianie pojazdów.

Można więc zauważyć, że posiadamy szeroką ofertę. Zapewniamy wsparcie w różnych trudnych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną.

pomoc w wymianie koła na drodze

Bezproblemowa wymiana kół i opon

Gwarantujemy kompleksowe i efektywne wsparcie w zakresie wymiany kół w terenie. Zarówno w przypadku uszkodzenia koła, jego zużycia, jak również innych problemów, udzielamy skutecznej i sprawnej pomocy całodobowo.

Dzięki pomocy naszych pracowników bardzo szybko wrócisz na trasę, bez zbędnego oczekiwania i holowania. Nasze doświadczenie i sprzęt to istotne atuty przekładające się na skuteczność, dokładność i tempo działania.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Oferujemy bezpieczny i sprawny transport oraz holowanie pojazdów osobowych z autostrad i dróg ekspresowych.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców oraz posiadamy nowoczesne pojazdy stacjonujące w pobliżu istotnych dróg szybkiego ruchu. Wyjeżdżamy więc do zgłoszeń obejmujących stłuczki, wypadki oraz awarie na drogach ekspresowych i autostradach.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa we wskazane miejsce

Nasza oferta obejmuje również dowóz paliwa na trasę, w miejsce wskazane przez klienta.

Szybko, sprawnie i skutecznie reagujemy na takie zgłoszenia. Niezależnie od czasu i okoliczności dowozimy potrzebne paliwo, aby umożliwić Ci dalszą jazdę lub dojazd do najbliższej stacji paliw.

5/5 - (1 vote)