tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Chociwel –  laweta Chociwel 24h – Holuje.pl

Efektywna pomoc drogowa – Chociwel i region. Zapewniamy wysoką sprawność i dokładność działania!

Zapewniamy pomoc 24/7 – wybierz nasze usługi

tlo

Fachowa pomoc drogowa Chociwel! Sprawne holowanie i naprawy na trasie. Zadzwoń!

Godna polecenia pomoc drogowa Chociwel i nie tylko

W ofercie naszej firmy dostępne są fachowe usługi związane z pomocą drogową i holowaniem w miejscowości Chociwel oraz województwie zachodniopomorskim. Ważnym atutem naszej firmy jest szeroka oferta usługowa obejmująca następujące działania:

• holowanie i przewóz pojazdów różnego typu,
• typowe oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
• transport paliwa,
• skuteczna wymiana kół i ogumienia,
• przewóz pojazdów i innych ładunków na krótkich oraz dalekich trasach,
• awaryjne otwieranie i uruchamianie samochodów.

Możemy więc pochwalić się szeroką ofertą. Usługi wchodzące w jej skład wykonujemy w trybie całodobowym przez cały rok. Innymi słowy, możesz po nas dzwonić niezależnie od dnia czy też godziny.

Skuteczna pomoc drogowa w różnych sytuacjach

Osoby i firmy korzystające z naszego wsparcia, mają zapewnione fachowe usługi, gdy dojdzie do zwykłej lub trudniejszej awarii powodującej zatrzymanie samochodu na trasie. Dodatkowo skutecznie pomagamy w razie stłuczki, wypadku drogowego, itp. Docieramy do klientów z paliwem, pomagamy po rozładowaniu akumulatora, a w ostateczności holujemy auto do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez klienta.

Całodobowa skuteczna pomoc drogowa Chociwel – wybierz nasze wsparcie!

Bardzo istotną zaletą naszej firmy jest wykwalifikowany i doświadczony personel realizujący usługi z zakresu pomocy drogowej oraz mobilnego serwisu w sposób efektywny. Posiadamy nowoczesne holowniki oraz wyposażenie do diagnostyki, jak również naprawy pojazdów na trasie. Szeroka oferta obejmująca wiele form pomocy w różnych sytuacjach to również nasza istotna zaleta.

holuje.pl

Skuteczna pomoc niezależnie od typu pojazdu

Oferujemy usługi w różnych zakątkach Polski, w tym również w województwie zachodniopomorskim. Innymi słowy, mogą nas wzywać właściciele samochodów osobowych, dostawczych oraz pozostałych typów pojazdów. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym.

pomoc w wymianie koła na drodze

Skuteczna wymiana kół i ogumienia

Realizujemy usługi z zakresu wymiany kół oraz samych opon w terenie. Zawsze gwarantujemy wysoką skuteczność, niezależnie od typu awarii. 

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na autostradach i drogach ekspresowych

Oferujemy transport na drogach szybkiego ruchu. Dysponujemy stosownymi zezwoleniami oraz holownikami rozmieszczonymi w pobliżu różnych autostrad i dróg ekspresowych.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Fachowy dowóz paliwa

Udzielamy pomocy w przypadku nagłego braku paliwa na trasie. Dowozimy różne ilości potrzebne do dotarcia do  celu albo do najbliższej stacji paliw.

5/5 - (1 vote)