tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Stargard –  laweta w Stargardzie i regionie – Holuje.pl

Porządna pomoc drogowa na terenie Stargardu i okolic. Zapewniamy skuteczne i sprawne działania!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w trybie 24/7

tlo

Kompleksowa pomoc drogowa Stargard. Holowanie i transport lawetą całodobowo przez cały rok

Posiadamy ciekawą ofertę stworzoną z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach, a także pozostałych osobach i podmiotach potrzebujących wsparcia na drodze. Główna specjalizacja naszej firmy to pomoc drogowa dla pojazdów osobowych, ale mogą się też do nas zgłaszać klienci używający samochodów dostawczych, itp. Zajmujemy się naprawami na trasie, holowaniem oraz innymi formami wsparcia, gdy dojdzie do nagłej awarii, wypadku lub innego zdarzenia w Stargardzie oraz okolicznych miejscowościach.

Sprawny i bezpieczny transport różnych pojazdów

Przede wszystkim zajmujemy się efektywnym holowaniem wielu rodzajów pojazdów. Potrafimy poradzić sobie z przewozem aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet zestawów ciągników siodłowych z naczepami. Korzystamy z nowoczesnych holowników i sprzętu zapewniającego sprawny załadunek, bezpieczny transport i bezproblemowy rozładunek. Oferowane przez nas holowanie jest dostępne dla klientów ze Stargardu, województwa zachodniopomorskiego oraz całej Polski i krajów UE.

Nowoczesna pomoc drogowa Stargard 24/7!

Oczywiście zajmujemy się nie tylko holowaniem pojazdów. Zapewniamy naszym klientom również inne formy wsparcia na wypadek nagłych zdarzeń drogowych. Potrafimy uruchamiać awaryjnie samochody oraz wykonywać różne naprawy w terenie. Dowozimy też paliwo, wymieniamy koła, itp. W wielu przypadkach potrafimy pomóc bez potrzeby holowania pojazdu klienta.

holuje.pl

Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę

Możemy się pochwalić rozległą ofertą z zakresu holowania i pomocy drogowej na terenie Stargardu i okolic. Zawsze kładziemy nacisk na sprawny dojazd na miejsce awarii lub stłuczki i udzielenie efektywnej pomocy. Potwierdzeniem jakości naszych usług są liczne opinie zadowolonych klientów.

pomoc w wymianie koła na drodze

Bezproblemowa wymiana kół na trasie

Oferujemy sprawną wymianę opon oraz kół w terenie. Zapewniamy szybkie i dokładne wsparcie, niezależnie od rodzaju uszkodzenia koła.

 

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na drogach szybkiego ruchu

Transportujemy pojazdy również na drogach ekspresowych i autostradach. Posiadamy stosowne licencje, doświadczenie oraz holowniki rozmieszczone w pobliżu takich ważnych tras.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa 24h

Oferujemy również wsparcie, gdy nagle zabraknie paliwa. Dowozimy jego odpowiednią ilość w pojemnych kanistrach. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

5/5 - (1 vote)