tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Nowe Warpno –  laweta w Nowym Warpnie i okolicach – Holuje.pl

Nowoczesna pomoc drogowa na obszarze Nowego Warpna i regionu. Gwarantujemy wysoką jakość usług!

Udzielamy pomocy 24/7 – skontaktuj się z nami!

tlo

Skuteczna i sprawna pomoc drogowa Nowe Warpno! Transport lawetą i naprawy na trasie 24/7

Przygotowaliśmy ofertę naszego serwisu dla klientów indywidualnych, firm oraz innych osobach i podmiotach, którym potrzebna jest pomoc drogowa. Nasza podstawowa specjalizacja to pomoc drogowa obejmującą auta osobowe, ale pomagamy też klientom korzystającym z aut dostawczych i nie tylko. Trudnimy się holowaniem, naprawami w terenie i innymi działaniami na wypadek nagłej awarii, wypadku lub stłuczki w Nowym Warpnie i okolicach.

Kompleksowe holowanie i transport pojazdów

Podstawowa usługa dostępna w naszej ofercie to skuteczne holowanie różnych typów pojazdów. Radzimy sobie z transportem samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy też zestawów TIR. Posiadamy nowoczesne lawety i holowniki oraz sprzęt pozwalający na skuteczny i bezpieczny załadunek, przewóz oraz rozładunek. Usługi z zakresu holowania są dostępne dla klientów z Nowego Warpna, województwa zachodniopomorskiego, całej Polski oraz pozostałych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa Nowe Warpno 24h

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do usług z zakresu holowania. Oferujemy też inne formy pomocy, gdy dojdzie do jakichś zdarzeń na drogach. Między innymi uruchamiamy awaryjnie pojazdy (np. po rozładowaniu akumulatora) oraz wykonujemy różne standardowe i trudniejsze na prawy na trasie. Poza tym przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz zapewniamy inne formy pomocy. Bardzo często udaje nam się udzielić wsparcia bez konieczności holowania.

holuje.pl

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy szeroką ofertę holowania i pomocy drogowej w Nowym Warpnie. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na szybki dojazd na miejsce zdarzenia i skuteczne udzielenie pomocy. Wielu klientów może potwierdzić naszą skuteczność. Ponadto udzielamy pomocy 24/7.

pomoc w wymianie koła na drodze

Profesjonalna wymiana ogumienia

Świadczymy usługi z zakresu skutecznej wymiany ogumienia i kół w terenie. W każdym przypadku zapewniamy wysoką skuteczność i sprawność działania.

Nie musisz długo czekać na nasz przyjazd. Zawsze działamy sprawnie, tak aby klient mógł jak najszybciej ruszyć w dalszą trasę.

 

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na drogach ekspresowych i autostradach

Oferujemy transport pojazdów na zwykłych drogach, jak również na autostradach i drogach ekspresowych. Posiadamy odpowiedni sprzęt i licencje do takich zadań.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, do którego dyspozycji oddajemy nowoczesne pojazdy rozstawione w pobliżu dróg szybkiego ruchu. Oznacza to, że czas oczekiwania na nasze wsparcie jest ograniczony do minimum.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Całodobowy dowóz paliwa

Jeśli zabraknie Ci nagle paliwa, nie panikuj! Nasza oferta uwzględnia dowóz odpowiedniej ilości paliwa we wskazane miejsce.

Szybko i sprawnie reagujemy na zgłoszenia naszych klientów. Przywozimy paliwo umożliwiające dalszą podróż lub dojazd do najbliższej stacji paliw.

5/5 - (1 vote)