tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Zabrze –  laweta Zabrze – Holuje.pl

Potrzebujesz całodobowej pomocy drogowej w Zabrzu? Zachęcamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla każdego!

Pracujemy całodobowo przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Zabrze 24/7 – Laweta Zabrze

Profesjonalna pomoc drogowa (24/7) w Zabrzu

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu wsparcia obejmującego holowanie i szeroko pojętą pomoc drogową na obszarze Zabrza i całego województwa śląskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie oraz przewóz różnych typów samochodów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalekich dystansach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w zróżnicowanych sytuacjach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Ponadto udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeżeli z jakichś powodów zabraknie paliwa albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu lub przewozimy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa – Zabrze

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką efektywność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu aut. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy aut w terenie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też interesująca oferta usługowa i wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na trasie.

Profesjonalna obsługa różnych aut

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie śląskim. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą na przykład oczekiwać użytkownicy pojazdów osobowych i dostawczych z Zabrza oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)