tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Ruda Śląska –  laweta Ruda Śląska – Holuje.pl

Szukasz wsparcia w przypadku stłuczki lub nagłej awarii w Rudzie Śląskiej? Zadzwoń! Oferujemy skuteczne usługi 24/7.

Działamy całodobowo!

tlo

Pomoc drogowa Ruda Śląska – Laweta Ruda Śląska 24/7

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach i innych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą formą działania jest pomoc drogowa oraz obsługa samochodów osobowych, ale w razie potrzeby gwarantujemy też wsparcie dla pojazdów dostawczych i innych. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia fachowe holowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki albo niespodziewanej awarii w okolicach Rudy Śląskiej.

Profesjonalne czynności obejmujące holowanie

Główna usługa naszej firmy to fachowe holowanie różnych rodzajów pojazdów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo przewozić auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i wyposażeniem pozwalającym na szybki, bezpieczny oraz profesjonalny załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holowania wykonujemy na obszarze Rudy Śląskiej, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Specjalistyczna pomoc drogowa całodobowa w Rudzie Śląskiej

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów pojazdów, ale również pozostałymi metodami pomocy w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać różnorodnych tradycyjnych i trudniejszych napraw na trasie, transportujemy paliwo, wymieniamy opony oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Rudzie Śląskiej jest rozległa i bardzo fachowa. W każdym przypadku zwracamy uwagę na szybki przyjazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

5/5 - (1 vote)