tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Tychy –  laweta Tychy – Holuje.pl

Szukasz holowania lub innych form pomocy na drodze w Tychach? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi całodobowe.

Działamy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Tychy – Fachowa laweta Tychy 24/7

Niechciana usterka na drodze albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz kompleksowe czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe typy pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Perfekcyjna obsługa każdego zgłaszającego

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Tychach oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe kwalifikacje fachowców,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport samochodu do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)