tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Bytom –  laweta Bytom – Holuje.pl

Szukasz pomocy drogowej na Śląsku w Bytomiu? Zadzwoń, na pewno się dogadamy i pomożemy!

Dostępni 24h.

tlo

Fachowa pomoc drogowa Bytom – Laweta Bytom – 24/7!

Fachowa pomoc drogowa w Bytomiu

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze pojazdy osobowe. Przez cały czas działalności, udało się nam zagwarantować sobie pewną pozycję w branży pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Dlaczego warto zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnymi korzyściami dla zleceniodawców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak również znacznie bardziej skomplikowanych przypadkach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Innowacyjne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na innowacyjny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie holować różne pojazdy. Poza tym dysponujemy sprzętem i narzędziami umożliwiającymi fachową diagnostykę oraz naprawę wielu standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są regularnie poszerzane w ramach różnych fachowych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie w terenie oraz doskonale znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Skuteczne holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Bytom

Należy mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Szeroka oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz transport pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na trasie,
– otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest obszerna. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w wielu trudnych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

5/5 - (1 vote)