tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Zielonka – laweta Zielonka 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Zielonce – pomoc drogowa Zielonka.

Niechciana usterka na drodze albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte usługi opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Doskonała obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– pomoc drogowa (24/7) w Zielonce oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport auta do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Zielonce jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Zielonki. Każda laweta Zielonka to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Zielonka jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (2 votes)