tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Tłuszcz – laweta Tłuszcz 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów (24/7) w Tłuszczu – pomoc drogowa Tłuszcz.

Nagła usterka na drodze lub stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz pozostałe typy pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Świetna obsługa każdego zgłaszającego

Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy może liczyć na naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada następujące mocne strony:

– pomoc drogowa (24/7) w Tłuszczu oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza usługa?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa pojazdu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem niechciane okoliczności sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Tłuszczu jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w niewłaściwym miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Tłuszczu i okolic. Każda laweta Tłuszcz to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Tłuszcz spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w nieodpowiednim momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy olej napędowy czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)