tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Zakroczym – laweta Zakroczym 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów (24/7) w Zakoczymiu – pomoc drogowa Zakroczym.

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach i pozostałych podmiotach wymagających usług w zakresie pomocy drogowej. Naszą najważniejszą specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa pojazdów osobowych, ale w razie konieczności zapewniamy również usługi dla pojazdów dostawczych i pozostałych. Nasza oferta jest rozległa i obejmuje skuteczne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Zakroczymia.

Wysokiej jakości czynności obejmujące holowanie

Najważniejsza specjalizacja naszej firmy to skuteczne transportowanie różnych rodzajów pojazdów. Oprócz pojazdów osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo transportować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i sprzętem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe realizujemy na obszarze Zakroczymia, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych krajów.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Zakroczymiu

Oczywiście zajmujemy się nie tylko holowaniem różnych rodzajów samochodów, ale również pozostałymi formami pomocy w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc wsparcia w zakresie awaryjnego uruchamiania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy też dokonywać różnorodnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, przywozimy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Zakroczymiu jest szeroka i bardzo profesjonalna. W każdej sytuacji zwracamy uwagę na sprawny dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Pracujemy całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych klientów.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem niechciane okoliczności sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Zakroczymiu jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w niewłaściwym miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Zakroczymia i okolic. Każda laweta Zakroczym to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Zakroczym spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w nieodpowiednim momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy olej napędowy czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)