tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Rokietnica – laweta w Rokietnicy i okolicach – Holuje.pl

Szeroko pojęta pomoc drogowa w Rokietnicy i okolicach. Skutecznie i sprawnie holujemy oraz naprawiamy pojazdy na trasie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

tlo

Porządna pomoc drogowa Rokietnica. Skuteczna pomoc niezależnie od sytuacji na drodze

Nasza oferta została stworzona dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych osób i podmiotów poszukujących wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Podstawową specjalizacją naszej firmy jest pomoc dla właścicieli aut osobowych, ale obsługujemy też posiadaczy samochodów dostawczych, terenowych, itp. Nasza oferta uwzględnia naprawy w terenie, holowanie oraz wiele innych form wsparcia na wypadek stłuczki, nagłej awarii, kolizji lub wypadku drogowego w okolicach Rokietnicy.

Pomoc drogowa Rokietnica – porządne holowanie i nie tylko

Specjalizujemy się w głównej mierze w holowaniu różnych typów pojazdów mechanicznych. Radzimy sobie skutecznie i bezpiecznie oraz szybko z przewozem samochodów osobowych, dostawczych i innych. Korzystamy z nowoczesnych holowników oraz sprzętu do bezpiecznego załadunku, przewozu i rozładunku samochodu. Nasza oferta jest dostępna dla klientów z Rokietnicy, województwa wielkopolskiego, całego kraju i UE.

Szeroko pojęta pomoc drogowa Rokietnica 24/7

Oczywiście oprócz holowania, zapewniamy również inne usługi w nagłych sytuacjach na drodze. Nasi klienci mają dostęp do wsparcia, takiego jak awaryjne uruchamianie aut oraz naprawianie samochodów na trasie bez potrzeby holowania.

holuje.pl

Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę

Przygotowaliśmy szeroką ofertę z zakresu holowania i pomocy drogowej w regionie Rokietnicy. Zawsze sprawnie docieramy we wskazane miejsce i udzielamy skutecznej pomocy.

pomoc w wymianie koła na drodze

Skuteczna wymiana kół

W naszej ofercie dostępne są profesjonalne usługi z zakresu wymiany kół na trasie. Zapewniamy szybkie i dokładne usługi niezależnie od rodzaju awarii.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie aut na drogach ekspresowych i autostradach

Nasza oferta uwzględnia też sprawne i bezpieczne holowanie na drogach szybkiego ruchu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz licencjami umożliwiającymi takie działania.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Bezproblemowy transport paliwa

Zabrakło Ci paliwa? Niezależnie od przyczyny, oferujemy dowóz wymaganej ilości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

5/5 - (1 vote)