tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Czerwonak – całodobowa laweta Czerwonak 24h – Holuje.pl

Efektywna pomoc drogowa – Czerwonak i okolice. Oferujemy wysoką jakość i szybkie tempo realizacji usług.

Zachęcamy do całodobowego kontaktu!

tlo

Porządna pomoc drogowa Czerwonak! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Efektywna pomoc drogowa Czerwonak i region

Nasza grupa fachowców trudni się realizacją usług z zakresu pomocy drogowej i holowania na obszarze Czerwonaka i pobliskich miejscowości. Posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą poniższy zakres usług:

• przewóz i holowanie różnych pojazdów,
• drobne naprawy w terenie,
• przywiezienie paliwa, gdy go zabraknie,
• efektywna wymiana kół,
• transport maszyn i pozostałych ładunków na krótkich oraz dalekich trasach,
• awaryjne uruchamianie i otwieranie samochodów.

Każde zlecenie jest wykonywane całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że przyjmujemy zgłoszenia praktycznie każdego dnia, niezależnie od jego pory.

Fachowe wsparcie, niezależnie od zdarzenia na drodze

Proponujemy naszym klientom fachowe wsparcie w różnych sytuacjach. Świadczymy profesjonalne usługi w przypadku typowych oraz bardziej skomplikowanych awarii doprowadzających do unieruchomienia auta. Poza tym oferujemy wiele form pomocy w przypadku stłuczek oraz wypadków drogowych. Oprócz tego dowozimy paliwo, awaryjnie uruchamiamy i otwieramy pojazd oraz wymieniamy koła. Jeśli naprawa jest niemożliwa, wówczas holujemy samochód do warsztatu albo w inne miejsce wskazane przez klienta. 

Kompletna pomoc drogowa Czerwonak 24/7 – zadzwoń do nas!

Mocna strona naszej firmy to wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe kwalifikacje. Wszystkie zlecenia związane z pomocą drogową wykonujemy szybko i dokładnie, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i holowników. 

holuje.pl

Obsługa właścicieli różnych samochodów

Zlecenia wykonujemy w wielu regionach naszego kraju, wliczając w to województwo wielkopolskie. W związku z tym klienci z Czerwonaka mogą nas wzywać, gdy pojawią się jakieś problemy z pojazdami osobowymi, a także terenowymi, dostawczymi, itp.

pomoc w wymianie koła na drodze

Skuteczna wymiana kół

Potrafimy bez problemów oraz sprawnie wymieniać koła, niezależnie od rodzaju uszkodzenia. Jesteśmy doświadczeni w tym zakresie i posiadamy odpowiedni sprzęt.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na autostradach i drogach ekspresowych

Nasi klienci mogą nam zlecać holowanie na drogach szybkiego ruchu. Jesteśmy nie tylko doświadczeni, ale również posiadamy odpowiedni sprzęt, holowniki oraz potrzebne zezwolenia.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Sprawny dowóz paliwa 24/7

Gdy zajdzie taka potrzeba, uzupełnimy niedobór paliwa dowożąc jego potrzebną ilość. Posiadamy sporo kanistrów o dużej pojemności.

5/5 - (1 vote)