tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Czerniejewo –  całodobowa laweta w Czerniejewie – Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa w Czerniejewie i okolicach. Zapewniamy wysoką dokładność i szybkie tempo pracy.

Zadzwoń i sprawdź nas!

tlo

Pomoc drogowa Czerniejewo. Wysoka skuteczność i poważne podejście do usług.

Nasza firma udziela pomocy, gdy dojdzie do wypadku, awarii lub stłuczki oraz innych niechcianych sytuacji na trasie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz inne osoby i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych i innych pojazdów w regionie Czerniejewa oraz województwa wielkopolskiego.

Sprawna pomoc drogowa Czerniejewo – porządne usługi 24/7

W naszej firmie dostępne są sprawne, fachowe i efektywne naprawy, jak również działania z zakresu holowania, transportu, otwierania, uruchamiania i naprawiania pojazdów. Duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie to zalety przekładające się na wysoką jakość usług i satysfakcję klientów.

Fachowa pomoc drogowa dla każdego

W przypadku kolizji albo awarii, zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym. Po opisaniu kłopotu i ustaleniu jego lokalizacji organizujemy niezbędne części oraz wyposażenie. Sprawnie docieramy do klientów w celu dokonania naprawy lub odholowania pojazdu. 

holuje.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jesteśmy firmą mogącą się pochwalić dużym doświadczeniem branżowym i ugruntowaną pozycją na rynku motoryzacyjnym.

Świadczymy usługi dla klientów z Czerniejewa i całej Wielkopolski. Dodatkowo reagujemy na zadania z całego kraju i całej UE.

pomoc w wymianie koła na drodze

Kompleksowa wymiana kół

Zapewniamy naszym klientom efektywną wymianę opon oraz kół. Potrafimy sprawnie i precyzyjnie radzić sobie z problemami, niezależnie od ich rodzaju i stopnia skomplikowania.

 

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Transport na autostradach

Skutecznie i sprawnie holujemy pojazdy na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Działamy w sposób sprawny i bezpieczny oraz posiadamy stosowne licencje do działań na drogach szybkiego ruchu.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa 24/7

Dowozimy paliwo, gdy zabraknie Ci go na trasie. Zawsze sprawnie dojeżdżamy do klienta z wymaganą ilością paliwa.

5/5 - (1 vote)