tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Pruszków-  laweta Pruszków 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie autoloawetą 24h w Pruszkowie – pomoc drogowa Pruszków.

Oferta naszego przedsiębiorstwa została opracowana głównie z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz innych podmiotach potrzebujących obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą główną formą działalności jest pomoc drogowa oraz obsługa pojazdów osobowych, ale w razie potrzeby gwarantujemy również wsparcie dla pojazdów dostawczych i innych. Nasza oferta jest szeroka i obejmuje profesjonalne holowanie oraz inne działania z zakresu wsparcia gdy dojdzie do stłuczki albo niechcianej usterki w regionie Pruszkowa.

Wysokiej jakości czynności obejmujące holowanie

Najważniejsza usługa naszej firmy to skuteczne holowanie różnych typów aut. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie transportować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i sprzętem pozwalającym na szybki, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych pojazdów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi przewozowe świadczymy na terenie Pruszkowa, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Pruszkowie

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko przewozem różnych rodzajów pojazdów, ale również pozostałymi metodami wsparcia w nagłych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać przeróżnych zwyczajnych i trudniejszych napraw na trasie, dowozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Pruszkowie jest kompleksowa i niezwykle fachowa. W każdym przypadku kładziemy nacisk na sprawny dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem doskonałej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem niechciane okoliczności sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Pruszkowie jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w niewłaściwym miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Pruszkowa i okolic. Każda laweta Pruszków to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Pruszków spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w nieodpowiednim momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy olej napędowy czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (2 votes)