tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Piastów – laweta Piastów 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Transport samochodów w Piastowie – holowanie i pomoc drogowa Piastów.

Fachowa pomoc drogowa (24/7) w Piastowie

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie i profesjonalną pomoc drogową na obszarze Piastowa i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest kompleksowa oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie oraz transport różnych typów pojazdów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Nowoczesne wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Oprócz tego udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu albo holujemy auto do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa – Piastów

Naszą mocną stroną są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu pojazdów. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy pojazdów w terenie. Z pewnością naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa i pomoc w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Fachowa obsługa wielu pojazdów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie mazowieckim. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą na przykład oczekiwać użytkownicy aut osobowych i dostawczych z Piastowa oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Piastowie jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Piastowa i okolic. Każda laweta Piastów to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Piastów jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)