tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Legionowo-  laweta Legionowo 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie autoloawetą 24h w Legionowie – pomoc drogowa Legionowo.

Niespodziewana usterka na trasie lub stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe typy pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Perfekcyjna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające samochodów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– pomoc drogowa (24/7) w Legionowie oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na trasie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza usługa?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport samochodu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Legionowie jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Legionowa i okolic. Każda laweta Legionowo to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Legionowo jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

4/5 - (2 votes)