tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Konstancin-Jeziorna – laweta Konstancin-Jeziorna 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Transport aut w Konstancinie-Jeziornej – holowanie i kompleksowa pomoc drogowa Konstancin-Jeziorna.

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą taką jak holowanie? Nasza firma udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w okolicach Konstancinie-Jeziornej.

Pomoc drogowa – wysoka jakość pomocy dla każdego!

Jesteśmy w stanie udzielać skutecznego wsparcia pod względem usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy na trasie, transport paliwa, awaryjne odpalanie samochodów, itp. Dzięki doskonałym zdolnościom naszych pracowników oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zadania, które obejmuje nasza pomoc drogowa wykonujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie – jak udzielamy wsparcia?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu odholowania samochodu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej pracy, udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Konstancinie-Jeziornej, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Konstancinie-Jeziornej jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Konstancina-Jeziornej. Każda laweta Konstancin-Jeziorna to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Konstancin-Jeziorna jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)