tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Lubartów –  laweta w Lubartowie i nie tylko – Holuje.pl

Efektywna pomoc drogowa na obszarze Lubartowa i innych miast. Gwarantujemy wysoką szybkość i skuteczność pracy!

Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną w trybie 24/7

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa Lubartów. Transport, holowanie i naprawy na trasie 24/7

Oferta naszej firmy jest ciekawa, obszerna i przygotowana dla klientów indywidualnych, firm oraz innych osób czy też podmiotów poszukujących pomocy drogowej. Podstawowa specjalizacja naszej firmy to kompleksowa pomoc dla aut osobowych, ale obsługujemy też posiadaczy samochodów dostawczych, itp. Trudnimy się holowaniem, naprawami w terenie oraz pozostałymi metodami pomocy na wypadek nagłej awarii, stłuczki lub innych zdarzeń w Lubartowie i okolicach.

Bezproblemowy transport różnych pojazdów

Podstawą naszej oferty jest skuteczne holowanie wielu typów samochodów. Fachowo i bezpiecznie przewozimy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze czy też zestawy TIR. Dysponujemy profesjonalnymi holownikami oraz wyposażeniem przystosowanym do załadunku, transportu i rozładunku w sposób bezpieczny. Obsługujemy klientów z Lubartowa, województwa lubelskiego, a także całej Polski i Unii Europejskiej.

Szeroko pojęta pomoc drogowa Lubartów 24/7!

Rzecz jasna, specjalizujemy się nie tylko w holowaniu samochodów. Nasi klienci mogą również liczyć na inne formy pomocy, gdy dojdzie do nagłych zdarzeń na trasie. Między innymi uruchamiamy awaryjnie pojazdy, wykonujemy naprawy na trasie, itp. Oferujemy również dowóz paliwa i wymianę kół. W wielu sytuacjach udzielamy wsparcia bez holowania.

holuje.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Posiadamy szeroką ofertę obejmującą pomoc drogową i holowanie w regionie Lubartowa. 

Zawsze zwracamy uwagę na szybki dojazd we wskazane miejsce i udzielenie sprawnej pomocy. 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

pomoc w wymianie koła na drodze

Skuteczna wymiana kół

W naszej ofercie dostępne są sprawne usługi z zakresu wymiany kół na trasie. Oferujemy dokładne i szybkie wsparcie w przypadku pęknięcia opony, uszkodzenia wentyla, felgi, itp.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na trasach szybkiego ruchu

Oferujemy holowanie na drogach ekspresowych oraz autostradach. Mamy doświadczenie i sprzęt oraz wszelkie licencje potrzebne do takich działań.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Całodobowy dowóz paliwa

Zapewniamy też pomoc w przypadku braku paliwa. Dostarczamy jego wymaganą ilość we wskazane miejsce. Zadzwoń i ruszaj w dalszą drogę!

5/5 - (1 vote)