tlo
autolaweta Szczecin

Pomoc drogowa Opole Lubelskie – laweta Opole Lubelskie 24h – Holuje.pl

Fachowa pomoc drogowa – Opole Lubelskie i nie tylko. Zapewniamy sprawne i niezawodne usługi.

Zapraszamy do kontaktu całodobowego!

tlo

Wysokiej jakości pomoc drogowa Opole Lubelskie! Sprawdź naszą ofertę!

Kompletna pomoc drogowa Opole Lubelskie i nie tylko

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się wykonywaniem fachowych usług związanych z pomocą drogową i holowaniem na terenie Opola Lubelskiego i okolicznych miejscowości. Możemy się pochwalić szeroką ofertą, która prezentuje się tak:

• transport i holowanie pojazdów,
• naprawy na trasie,
• dowóz paliwa,
• skuteczna wymiana kół,
• przewóz pojazdów, maszyn i innych ładunków nawet na dalekich dystansach,
• awaryjne uruchamianie i otwieranie samochodów.

Wszystkie zlecenia realizujemy w trybie 24/7 przez cały rok. W związku z tym można dzwonić do nas z prośbą o pomoc niezależnie od dnia i jego godziny.

Skuteczna pomoc przy różnych zdarzeniach drogowych

Nasi klienci mają zapewnioną profesjonalną pomoc w każdej sytuacji. Potrafimy poradzić sobie z typowymi oraz trudniejszymi awariami powodującymi zatrzymanie pojazdu w terenie. Dodatkowo pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki albo wypadku drogowego. Zapewniamy również dowóz paliwa, uruchamianie i otwieranie awaryjne pojazdu albo wymianę kół. Ostatecznym rozwiązaniem problemu jest oczywiście holowanie samochodu do klienta lub do warsztatu.

Profesjonalna pomoc drogowa Opole Lubelskie 24/7 – zachęcamy do kontaktu

Istotną zaletą naszej firmy jest wyspecjalizowany personel, który posiada duże doświadczenie oraz świetne kwalifikacje. Wszystkie zadania z zakresu pomocy drogowej wykonujemy sprawnie i szybko oraz przy pomocy nowoczesnych holowników, jak również narzędzi.

holuje.pl

Obsługa wielu typów pojazdów

Usługi świadczymy w różnych zakątkach Polski, w tym również w województwie lubelskim. To oznacza, że klienci z Opola Lubelskiego mogą kontaktować się z nami telefonicznie, gdy pojawią się problemy z samochodami terenowymi, dostawczymi, osobowymi, itp.

pomoc w wymianie koła na drodze

Profesjonalna wymiana kół i ogumienia

Jesteśmy w stanie sprawnie i bezproblemowo wymieniać koła, niezależnie od rodzaju i stopnia ich uszkodzenia. Posiadamy stosowny sprzęt i doświadczenie w tym zakresie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie na drogach szybkiego ruchu

Oferujemy klientom również holowanie na autostradach i drogach ekspresowych. Dysponujemy odpowiednimi lawetami, kwalifikacjami, jak również niezbędnymi licencjami.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Całodobowy dowóz paliwa

W razie konieczności i nagłego braku, dowozimy paliwo. Posiadamy kanistry umożliwiające dowóz wymaganej ilości paliwa.

5/5 - (1 vote)