tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Zwoleń – laweta Zwoleń 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie w Zwoleniu – pomoc drogowa Zwoleń.

Fachowa pomoc drogowa (całodobowa) w Zwoleniu

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie i szeroko pojętą pomoc drogową na obszarze Zwolenia i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest kompleksowa oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– holowanie oraz transport różnych typów aut,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Nowoczesne wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Poza tym pomagamy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeśli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy wystąpi inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na trasie albo transportujemy pojazd do warsztatu albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa – Zwoleń

Naszą zaletą są wykwalifikowani fachowcy, którzy gwarantują najwyższą efektywność oraz jakość działań z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu pojazdów. Doświadczeni fachowcy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów w terenie. Z pewnością naszą zaletą jest też interesująca oferta usługowa i pomoc w wielu niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Profesjonalna obsługa wielu pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie mazowieckim. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą między innymi liczyć użytkownicy aut osobowych i dostawczych ze Zwolenia oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zdarza się, że nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że niezbędna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Zwoleniu jest gotowa dojechać w dowolne miejsce, aby pomóc klientom w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na autostradzie lub drodze ekspresowej, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Zwolenia i okolic. Każda laweta Zwoleń to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Zwoleń spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (2 votes)