tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Żory –  laweta Żory – Holuje.pl

Szukasz pomocy drogowej na Śląsku w Żorach? Zadzwoń, na pewno się dogadamy i pomożemy!

Dostępni 24h.

tlo

Skuteczna pomoc drogowa Żory – Laweta Żory – 24/7!

Fachowa pomoc drogowa w Żorach

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej najczęściej samochody osobowe. Przez cały czas naszej pracy, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję w sektorze pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Dlaczego należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi zaletami dla zgłaszających. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej złożonych przypadkach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Atuty te są regularnie poszerzane w ramach różnych fachowych kursów. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować różnorodne awarie w terenie oraz doskonale znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Fachowe wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy też nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie holować różne auta. Ponadto dysponujemy wyposażeniem i narzędziami pozwalającymi na skuteczną diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Profesjonalne holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Żory

Trzeba pamiętać, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalna oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać oferta naszej firmy jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)