tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Zgierz –  laweta Zgierz – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Zgierzu? – obsługujemy centralną Polskę. W Zgierzu na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Zgierz – bezproblemowy dojazd – wezwij nas i ruszamy w kilkanaście minut!

Nagła awaria na drodze lub stłuczka? Używasz samochodu osobowego i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte czynności znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Fachowa obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada następujące zalety:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Zgierzu oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– rozległa oferta usługowa,
– doskonała jakość wykonywanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)