tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Zawiercie –  laweta Zawiercie – Holuje.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Zawierciu? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla wszystkich klientów!

Pracujemy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Zawiercie 24/7 – Laweta Zawiercie

Fachowa pomoc drogowa w Zawierciu

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim samochody osobowe. Przez cały czas działalności, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję na rynku wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie aut osobowych.

Dlaczego należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla usługobiorców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej złożonych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy mają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Zalety te są kompleksowo poszerzane w ramach wielu fachowych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różnorodne awarie w terenie oraz doskonale znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na innowacyjny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować różne pojazdy. Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawianie różnych standardowych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Kompleksowe holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Zawiercie

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zadania realizujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta obejmuje następujący zakres prac:

– holowanie samochodów osobowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, maszyn oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest obszerna. Potrafimy udzielić wsparcia w różnych skomplikowanych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)