tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Żarki – laweta Żarki 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Żarkach – fachowa pomoc drogowa Żarki 24/7.

Niespodziewana usterka na drodze lub stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który oferuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz inne rodzaje samochodów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna obsługa każdego zgłaszającego

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi zaletami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Żarkach oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje fachowców,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– bogata oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza usługa?

W ramach tradycyjnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest zawsze jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Żarkach jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Żarek i okolic. Każda laweta Żarki to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Żarki spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Żarek i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)