tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Woźniki – laweta Woźniki 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Woźnikach – fachowa całodobowa pomoc drogowa Woźniki.

Specjalistyczna pomoc drogowa w Woźnikach

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim samochody osobowe. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam wypracować doskonałą pozycję w sektorze pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na naszą firmę?

Wybór usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma atutami dla zleceniodawców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych problemach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale zwiększane w ramach różnych fachowych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różne awarie w terenie oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie przewozić różne samochody. Ponadto dysponujemy sprzętem i urządzeniami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Bezpieczne usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Woźniki

Trzeba pamiętać, że wszystkie usługi realizujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Potrzebny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres usług:

– holowanie pojazdów osobowych,
– holowanie oraz transport innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na trasie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Woźnikach jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Woźnik i okolic. Każda laweta Woźniki to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Woźniki spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Woźnik i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)