tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Wojkowice – laweta Wojkowice – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Wojkowicach. Obsługujemy cały kraj. W Wojkowicach na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Wojkowice – sprawny i bezproblemowy dojazd – wezwij nas i dojedziemy w krótkim czasie!

Nagła usterka w terenie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe czynności znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fachowa obsługa każdego zgłaszającego

Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada następujące atuty:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Wojkowicach oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje fachowców,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– rozległa oferta usługowa,
– wysoka jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu potrzebnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

5/5 - (1 vote)