tlo
laweta

Pomoc drogowa Tuchów – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Tuchów 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Tuchów – laweta 24/7 w Tuchowie

Nagła awaria na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i poszukujesz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe rodzaje samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Doskonała obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi mocnymi stronami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Tuchowie oraz całym kraju i za granicą,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po uzyskaniu potrzebnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)