tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Toszek – laweta Toszek 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Toszku – fachowa pomoc drogowa Toszek 24/7.

Nagła usterka na trasie albo stłuczka? Korzystasz z samochodu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte usługi opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne typy pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe zalety:

– pomoc drogowa (24/7) w Toszku oraz całym kraju i innych państwach,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce awarii bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz auta do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Toszku jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Toszka i okolic. Każda laweta Toszek to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Toszek spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Toszka i okolic. Wszystko czego wymagasz.  

 

5/5 - (1 vote)