tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Szczyrk – laweta Szczyrk 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Szczyrku – całodobowa pomoc drogowa Szczyrk.

Szukasz nowoczesnej firmy trudniącej się usługą jaką jest holowanie? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w regionie Szczyrku.

Pomoc drogowa – wysoka jakość usług dla klientów!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, drobne naprawy w terenie, transport paliwa, awaryjne odpalanie samochodów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia, które obejmuje nasza pomoc drogowa wykonujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymogami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie – jak wygląda nasza pomoc?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy potrzebny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwłoki dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu transportowania pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne rekomendacje zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Szczyrku, jak również całym województwie śląskim, a w razie potrzeby w całym kraju oraz w innych państwach.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Szczyrku jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Szczyrku i okolic. Każda laweta Szczyrk to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Szczyrk spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Szczyrku i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)