tlo
laweta

Pomoc drogowa Szczawnica – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Szczawnica 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Szczawnica – szybka laweta w Szczawnicy

Nowoczesna pomoc drogowa w Szczawnicy

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej w głównym zakresie pojazdy osobowe. Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję na rynku wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie aut osobowych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi atutami dla zleceniodawców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak również o wiele bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to istotna zaleta!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Zalety te są kompleksowo zwiększane w ramach różnych fachowych kursów. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak bezproblemowo likwidować różne awarie w terenie oraz świetnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie transportować różne pojazdy. Oprócz tego dysponujemy sprzętem i narzędziami umożliwiającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Szczawnica

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że gwarantujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Konieczny jest tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Szeroka oferta uwzględnia poniższy zakres prac:

– holowanie pojazdów osobowych,
– holowanie oraz transport pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na trasie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak można zauważyć nasza oferta jest obszerna. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w wielu trudnych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)