tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Świętochłowice –  laweta Świętochłowice – Holuje.pl

Szukasz pomocy drogowej na Śląsku w Świętochłowicach? Zadzwoń. Oferujemy szybki przyjazd i profesjonalne wsparcie.

Dostępni 24h.

tlo

Skuteczna pomoc drogowa Świętochłowice – Laweta Świętochłowice – 24/7!

Szukasz profesjonalnej firmy trudniącej się pomocą jaką jest holowanie? Nasza firma udziela fachowego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w regionie Świętochłowic.

Pomoc drogowa – najwyższa jakość pomocy dla wszystkich!

Potrafimy udzielać skutecznego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy na trasie, transport paliwa, awaryjne uruchamianie samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zadania, które uwzględnia nasza pomoc drogowa wykonujemy fachowo oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Pomoc drogowa i holowanie – jak wygląda nasza obsługa?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, organizujemy wymagany sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu transportowania pojazdu do warsztatu lub do klienta albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Świętochłowicach, jak również na terenie całego województwa śląskiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

5/5 - (1 vote)