tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Sulejów – laweta Sulejów – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Sulejowie? – obsługujemy centralną Polskę. W Sulejowie na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Sulejów – sprawny i bezproblemowy dojazd – wezwij nas i przyjedziemy w ciągu kilkunastu minut!

Niechciana awaria w terenie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy samochody osobowe oraz inne typy pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Perfekcyjna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada poniższe zalety:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Sulejowie oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport auta do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

5/5 - (3 votes)