tlo
laweta

Pomoc drogowa Stary Sącz – udzielamy wsparcia w województwie małopolskim Holuje.pl

Pomoc drogowa Stary Sącz 24h Zadzwoń i ruszamy Ci pomóc. Holujemy samochody od kilkunastu lat.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Pomoc drogowa Stary Sącz – laweta w Starym Sączu

Nagła awaria na drodze lub stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe czynności znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz inne typy pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Fachowa obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych czy też zestawów TIR i aut ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada następujące zalety:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Starym Sączu oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje pracowników,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość wykonywanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy samochodu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

pomoc w wymianie koła na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zapewniamy skuteczną pomoc w wymianie koła na drodze dzięki naszym doświadczonym pracownikom z pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy doświadczyłeś uszkodzenia opony, czy też potrzebujesz wymienić koło z powodu awarii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół działa sprawnie i efektywnie, co zapewnia błyskawiczną obsługę, dzięki której odzyskasz mobilność w krótkim czasie.

holowanie na trasie szybkiego ruchu

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu pojazdów osobowych z autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniając bezpieczny i sprawnie przeprowadzony transport pojazdu.

Nasza doświadczona ekipa oraz profesjonalna flota zapewniają efektywną pomoc w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji losowych na trasie. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co gwarantuje naszym klientom szybką i niezawodną obsługę w każdym zakątku miasta.

brak paliwa - dowóz benzyna diesel

Dowóz paliwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi dostarczania paliwa na drodze, oferowanej przez sprawdzoną ekipę pomocy drogowej.

Nasz priorytet to szybkość i skuteczność, co gwarantuje, że dostarczymy paliwo w dowolne miejsce i o każdej porze dnia i nocy.

Nasza doskonale wyposażona flota jest gotowa spełnić wszelkie potrzeby klientów, w razie nagłej potrzeby uzupełnienia zapasów paliwa.

5/5 - (1 vote)