tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Sławków – laweta Sławków 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Sławkowie – fachowa pomoc drogowa Sławków 24/7.

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorstwach i pozostałych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową formą działania jest pomoc drogowa oraz obsługa samochodów osobowych, ale w razie konieczności gwarantujemy również usługi dla aut dostawczych i innych. Nasza oferta jest spora i obejmuje profesjonalne holowanie oraz pozostałe działania z zakresu wsparcia na wypadek stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Sławkowa.

Profesjonalne usługi obejmujące holowanie

Główna specjalizacja naszej firmy to fachowe przewożenie różnych typów samochodów. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy profesjonalnie holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem pozwalającym na sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i holowanie nawet najcięższych samochodów ważących kilkadziesiąt ton. Usługi holownicze realizujemy na terenie Sławkowa, całego województwa śląskiego oraz całej Polski i innych krajów.

Nowoczesna pomoc drogowa całodobowa w Sławkowie

Oczywiście trudnimy się nie tylko transportem różnych typów pojazdów, ale również innymi metodami wsparcia w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc wsparcia pod względem awaryjnego odpalania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnorodnych zwyczajnych i kompleksowych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na wiele pozostałych sposobów. To sprawia, że całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas usługi.

Zapraszamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Sławkowie jest szeroka i bardzo fachowa. W każdym przypadku zwracamy uwagę na szybki dojazd do zgłaszających i efektywne rozwiązanie problemu. Działamy całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Sławkowie jest za każdym razem gotowa dotrzeć w wyznaczone miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z dróg szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Sławkowa i okolic. Każda laweta Sławków to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Sławków spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Sławkowa i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)