tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Sierpc – laweta Sierpc 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie w Sierpcu – pomoc drogowa Sierpc.

Oferta naszej firmy została przygotowana głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz innych podmiotach potrzebujących obsługi z zakresu pomocy drogowej. Naszą podstawową usługą jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie konieczności oferujemy również pomoc dla samochodów dostawczych i pozostałych. Nasza oferta jest bogata i obejmuje efektywne holowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki albo niespodziewanej awarii w okolicach Sierpca.

Profesjonalne działania obejmujące holowanie

Podstawowa oferta naszej firmy to fachowe holowanie różnych typów aut. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, potrafimy skutecznie przewozić pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe i ich naczepy. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami holującymi i wyposażeniem pozwalającym na szybki, bezproblemowy oraz fachowy załadunek i transport nawet najcięższych samochodów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holowania wykonujemy na obszarze Sierpca, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i pozostałych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa całodobowa w Sierpcu

Rzecz jasna trudnimy się nie tylko transportem różnych rodzajów aut, ale również pozostałymi formami pomocy w niechcianych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy też dokonywać różnych zwyczajnych i kompleksowych napraw na trasie, przywozimy paliwo, naprawiamy koła oraz pomagamy na sporo pozostałych sposobów. Dzięki temu całkiem często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą trasę po zrealizowaniu przez nas zlecenia.

Zachęcamy do wybrania naszej pomocy!

Jak można zauważyć, nasza oferta pomocy drogowej w Sierpcu jest kompleksowa i niezwykle profesjonalna. W każdym przypadku kładziemy nacisk na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i efektywne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zdarza się, że nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że niezbędna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Sierpcu jest gotowa dojechać w dowolne miejsce, aby pomóc klientom w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na autostradzie lub drodze ekspresowej, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Sierpca i okolic. Każda laweta Sierpc to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Sierpc spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)