tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Sieradz – laweta Sieradz – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Sieradzu? – obsługujemy centralną Polskę. W Sieradzu na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Sieradz – sprawny dojazd – wezwij nas i ruszamy w kilkanaście minut!

Nagła awaria w terenie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte usługi znane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz pozostałe typy samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Profesjonalna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych czy też zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe mocne strony:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Sieradzu oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– szeroka oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– sprawny dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa auta na trasie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące przewóz pojazdu do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu potrzebnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)