tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Serock – laweta Serock 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Serocku – pomoc drogowa Serock.

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się usługą taką jak holowanie? Nasza firma udziela fachowego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z samochodów osobowych w okolicach Serocka.

Pomoc drogowa – wysoka jakość obsługi dla wszystkich!

Potrafimy udzielać fachowego wsparcia w zakresie usług, takich jak holowanie, niewielkie naprawy na trasie, dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zadania, które obejmuje nasza pomoc drogowa wykonujemy efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.

Pomoc drogowa i holowanie – jak prezentuje się nasza obsługa?

Oczywiście należy skontaktować się z nami pod numerem kontaktowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz podanie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, organizujemy wymagany sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania docieramy w wyznaczone miejsce w celu przewiezienia samochodu do warsztatu lub do zleceniodawcy albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne opinie zadowolonych usługobiorców. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Serocku, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie potrzeby w całej Polsce oraz w innych państwach.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Serocku jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Serocka. Każda laweta Serock to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Serock jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (1 vote)