tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Rydułtowy – laweta Rydułtowy Holuje.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Rydułtowach? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla wszystkich klientów!

Pracujemy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Rydułtowy 24/7 – Laweta Rydułtowy

Nowoczesna pomoc drogowa w Rydułtowach

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody osobowe. Przez cały czas naszej pracy, udało się nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnorodnymi zaletami dla klientów. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać zróżnicowane problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy fachowców, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale zwiększane w ramach różnych fachowych kursów. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różnorodne awarie na trasie oraz doskonale znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Specjalistyczne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować różne samochody. Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawę wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Szeroko pojęte usługi transportowe i pomoc drogowa 24/7 – Rydułtowy

Trzeba pamiętać, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Niezbędny jest tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

holowanie aut osobowych,
holowanie oraz przewóz pozostałych aut, sprzętów oraz ładunków,
dowóz paliwa,
naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
różne naprawy w terenie,
otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak można dostrzec nasza oferta jest rozległa. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu nagłych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)