tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Radzymin – laweta Radzymin 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie samochodów w Radzyminie – pomoc drogowa Radzymin.

Oferta naszego przedsiębiorstwa została opracowana głównie z myślą o osobach indywidualnych, firmach oraz innych podmiotach wymagających wsparcia z zakresu pomocy drogowej. Naszą najważniejszą specjalizacją jest pomoc drogowa oraz obsługa aut osobowych, ale w razie konieczności oferujemy również wsparcie dla pojazdów dostawczych i innych. Nasza oferta jest spora i obejmuje skuteczne holowanie oraz pozostałe czynności z zakresu pomocy na wypadek stłuczki lub niechcianej usterki w okolicach Radzymina.

Wysokiej jakości czynności obejmujące holowanie

Podstawowa specjalizacja naszej firmy to skuteczne transportowanie różnych rodzajów aut. Oprócz aut osobowych i dostawczych, potrafimy bezproblemowo holować pojazdy ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy specjalistycznymi holownikami i sprzętem pozwalającym na sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i transport nawet najcięższych pojazdów o masie kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze wykonujemy na obszarze Radzymina, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Radzyminie

Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko transportem różnych typów samochodów, ale również pozostałymi metodami pomocy w trudnych zdarzeniach drogowych. Udzielamy więc pomocy pod względem awaryjnego odpalania aut (np. z wyczerpanym akumulatorem), potrafimy również dokonywać różnorodnych tradycyjnych i kompleksowych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy ogumienie oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu całkiem często można uniknąć holowania i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jak można zauważyć, nasza oferta wsparcia drogowego w Radzyminie jest kompleksowa i bardzo fachowa. W każdym przypadku zwracamy uwagę na bezproblemowy dojazd do zgłaszających i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem wysokiej jakości naszego wsparcia są liczne pozytywne oceny zadowolonych zleceniodawców.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasami nagłe zdarzenia na drodze sprawiają, że potrzebna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Radzyminie jest w stanie przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej niechcianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i porządnym narzędziom, sprawnie i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezproblemowo kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przetransportować samochód w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Radzymina. Każda laweta Radzymin to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Radzymin jest dopasowana do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota samochodów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi pracownicy dowiozą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy benzynę albo olej opałowy w zależności od potrzeb klientów.  

 

5/5 - (2 votes)