tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Radzionków – laweta Radzionków Holuje.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy drogowej w Radzionkowie? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla wszystkich klientów!

Pracujemy w trybie 24/7 przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Radzionków 24/7 – Laweta Radzionków

Fachowa pomoc drogowa w Radzionkowie

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w profesjonalnej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze pojazdy osobowe. Przez cały okres działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie aut osobowych.

Czemu należy zainteresować się naszymi usługami?

Wybór oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma zaletami dla zgłaszających. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać różne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale zwiększane w ramach różnych profesjonalnych kursów. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak efektywnie zwalczać różne awarie w terenie oraz perfekcyjnie znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego holowania samochodów osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne zaplecze techniczne

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące przewozić różne samochody. Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnych tradycyjnych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Szeroko pojęte holowanie oraz pomoc drogowa 24/7 – Radzionków

Należy mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia realizujemy całodobowo w trybie całorocznym. Innymi słowy oferujemy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Konieczny jest tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– holowanie aut osobowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasza oferta jest rozległa. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w różnych skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

5/5 - (1 vote)