tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Radlin – laweta Radlin – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Radlinie. Obsługujemy cały kraj. W Radlinie na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Radlin – sprawny i bezproblemowy dojazd – wezwij nas i dojedziemy w krótkim czasie!

Niechciana awaria w terenie albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte usługi opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz inne typy pojazdów (dostawcze, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Perfekcyjna obsługa każdego klienta

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi mocnymi stronami:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Radlinie oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– atrakcyjna oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza usługa?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu potrzebnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)