tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Racibórz –  laweta Racibórz – Holuje.pl

Potrzebujesz całodobowej pomocy drogowej w Raciborzu? Zachęcamy do kontaktu! Oferujemy skuteczne usługi dla każdego!

Pracujemy całodobowo przez cały rok!

tlo

Pomoc drogowa Racibórz 24/7 – Laweta Racibórz

Specjalistyczna pomoc drogowa (całodobowa) w Raciborzu

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie i kompleksową pomoc drogową na obszarze Raciborza i całego województwa śląskiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest rozległa oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– holowanie oraz przewóz różnych rodzajów aut,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótszych i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Nowoczesne wsparcie w różnorodnych sytuacjach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo świadczymy usługi, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeżeli z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie na trasie albo transportujemy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa – Racibórz

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu samochodów. Doświadczeni profesjonaliści korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut na trasie. Bez wątpienia naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa oraz wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach na trasie.

Nowoczesna obsługa wielu samochodów

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym w województwie śląskim. Innymi słowy na naszą pomoc mogą na przykład oczekiwać użytkownicy pojazdów osobowych i dostawczych z Raciborza oraz regionu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszego wsparcia.

5/5 - (1 vote)