tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Pułtusk – laweta Pułtusk 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie aut w Pułtusku – profesjonalna pomoc drogowa Pułtusk.

Fachowa pomoc drogowa w Pułtusku

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody osobowe. Przez cały czas działalności, udało się nam zdobyć ugruntowaną pozycję w sektorze wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie samochodów osobowych.

Czemu warto zainteresować się naszymi usługami?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla zleceniodawców. Przede wszystkim jesteśmy w stanie rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej kompleksowych problemach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Atuty te są regularnie zwiększane w ramach różnych profesjonalnych kursów. W ten sposób nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać zróżnicowane awarie na miejscu oraz świetnie znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego transportu aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować różne samochody. Ponadto dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Szeroko pojęte usługi transportowe oraz pomoc drogowa 24/7 – Pułtusk

Należy mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy całodobowo przez cały rok. Innymi słowy gwarantujemy usługi w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Potrzebny jest tylko kontakt telefoniczny.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres działań:

– holowanie samochodów osobowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne odpalanie aut.

Jak można dostrzec nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu trudnych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Pułtusku jest zawsze gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzyjemnej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Pułtuska i okolic. Każda laweta Pułtusk to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Pułtusk spełni potrzeby nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Ciechanowa i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)