tlo
holuje.pl

Pomoc drogowa Pszów – laweta Pszów – Holuje.pl

Pomoc drogowa w Pszowie. Obsługujemy cały kraj. W Pszowie na zgłoszenie odpowiadamy w kilkanaście minut!

Dostępni 24h.

tlo

Pomoc drogowa Pszów – sprawny i bezproblemowy dojazd – wezwij nas i dojedziemy w krótkim czasie!

Niechciana awaria na drodze albo stłuczka? Używasz pojazdu osobowego i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz szeroko pojęte czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz inne rodzaje samochodów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Doskonała obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty używające pojazdów osobowych, dostawczych albo zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe atuty:

– pomoc drogowa (24/7) w Pszowie oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie umiejętności pracowników,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– bogata oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość realizowanych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy auta w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie obejmujące transport auta do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)