tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Przysucha – laweta Przysucha 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie w Przysusze – pomoc drogowa Przysucha.

Profesjonalna pomoc drogowa w Przysusze

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej samochody osobowe. Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję w branży wsparcia drogowego i usług obejmujących holowanie aut osobowych.

Czemu należy nas wybrać?

Korzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla zleceniodawców. W głównej mierze jesteśmy w stanie rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej złożonych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach różnych specjalistycznych szkoleń. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie w terenie oraz doskonale znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Nowoczesne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy też uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie transportować różne samochody. Oprócz tego dysponujemy sprzętem i narzędziami usprawniającymi fachową diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa 24/7 – Przysucha

Należy zapamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy wsparcie w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres usług:

– holowanie samochodów osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych pojazdów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy na miejscu zdarzenia,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak widać nasza oferta jest obszerna. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zdarza się, że nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że niezbędna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Przysusze jest gotowa dojechać w dowolne miejsce, aby pomóc klientom w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na autostradzie lub drodze ekspresowej, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Przysuchy i okolic. Każda laweta Przysucha to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Przysucha spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)