tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Przasnysz – laweta Przasnysz 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie aut (24/7) w Przasnyszu – pomoc drogowa Przasnysz.

Niechciana usterka w terenie albo stłuczka? Używasz samochodu osobowego i szukasz profesjonalnej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte czynności opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, terenowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Perfekcyjna obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych albo zestawów TIR i aut ciężarowych. Innymi słowy każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada następujące atuty:

– pomoc drogowa (całodobowa) w Przasnyszu oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie umiejętności fachowców,
– profesjonalne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do diagnostyki i naprawy na drodze,
– szeroka oferta usługowa,
– doskonała jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa pojazdu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące transport samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu istotnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas czekania jest zawsze jak najbardziej ograniczony.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem niechciane okoliczności sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Przasnyszu jest gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na drodze szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w niewłaściwym miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, gwarantując skuteczną obsługę holowania na terenie Przasnysza i okolic. Każda laweta Przasnysz to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Przasnysz spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w nieodpowiednim momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć Państwu potrzebne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy olej napędowy czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)