tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Poręba – laweta Poręba 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie pojazdów w Porębie – fachowa pomoc drogowa Poręba 24/7.

Fachowa pomoc drogowa w Porębie

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze samochody osobowe. Przez wiele lat działalności, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję na rynku pomocy drogowej i usług obejmujących holowanie pojazdów osobowych.

Czemu warto zwrócić uwagę na naszą firmę?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami dla klientów. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy na drodze. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak i o wiele bardziej kompleksowych problemach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach wielu fachowych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie zwalczać różnorodne awarie w terenie oraz idealnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania aut osobowych, dostawczych, terenowych itp.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie przewozić różne auta. Poza tym dysponujemy sprzętem i narzędziami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie wielu tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Szeroko pojęte usługi transportowe oraz pomoc drogowa 24/7 – Poręba

Trzeba mieć na uwadze to, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 w trybie całorocznym. Innymi słowy zapewniamy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Konieczny jest tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalna oferta uwzględnia następujący zakres usług:

– holowanie pojazdów osobowych,
– holowanie oraz przewóz innych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– przywożenie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne odpalanie aut.

Jak widać nasza oferta jest rozległa. Możemy udzielić wsparcia w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Czasem nagłe zdarzenia sprawiają, że konieczna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Porębie jest za każdym razem gotowa przyjechać w dowolne miejsce, aby pomóc Państwu w takiej nieprzyjemnej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na trasie szybkiego ruchu, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Poręby i okolic. Każda laweta Poręba to gwarancja doskonałej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Poręba spełni potrzeby nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę do Poręby i okolic. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)