tlo
auto laweta

Pomoc drogowa Płońsk – laweta Płońsk 24h – Holuje.pl

Pomoc na drodze dla aut osobowych.

Czekamy na Twój telefon 24h.

tlo

Holowanie w Płońsku – pomoc drogowa Płońsk.

Niespodziewana usterka na trasie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu osobowego i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania opisywane jako pomoc drogowa. Obsługujemy auta osobowe oraz inne typy samochodów (dostawcze, terenowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych albo zestawów TIR i aut ciężarowych. Innymi słowy każdy może liczyć na naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne oceny wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada poniższe mocne strony:

– pomoc drogowa (24/7) w Płońsku oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie umiejętności fachowców,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– szeroka oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy samochodu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie obejmujące przewóz samochodu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

zmiana kola na drodze

Pomoc w wymianie koła

Zdarza się, że nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że niezbędna jest wymiana koła. Nasza ekipa pomocy drogowej w Płońsku jest gotowa dojechać w dowolne miejsce, aby pomóc klientom w takiej nieprzewidzianej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnym narzędziom, szybko i skutecznie wymienimy koło, abyście mogli bezpiecznie kontynuować podróż.

holowanie z autostrad i ekspresówek

Holowanie z tras szybkiego ruchu

Niezależnie od tego, czy utknęliście na autostradzie lub drodze ekspresowej, auto odmówiło posłuszeństwa w nieodpowiednim miejscu czy po prostu potrzebujecie przewieźć pojazd w inne miejsce, nasi specjaliści do holowania są do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i bezpiecznie, zapewniając skuteczną obsługę holowania na terenie Płońska i okolic. Każda laweta Płońsk to synonim najwyższej jakości, a realizowana przez nas pomoc drogowa Płońsk spełni oczekiwania nawet szczególnie wymagających osób.

dowóz paliwa na drodze - pomoc drogowa

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w najgorszym momencie? Nie martwcie się!

Nasza flota pojazdów jest wyposażona w dodatkowe kanistry paliwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne paliwo w dowolnym miejscu.

Zadzwońcie do nas, a nasi kierowcy dostarczą paliwo, abyście mogli dalej jechać.

Przywieziemy diesel’a czy benzynę. Wszystko czego potrzebujesz.  

 

5/5 - (1 vote)